Dr. Rastegar Biotechnology Center

اسلایدر صفحه اصلی

خرید ، فروش ، صادرات و واردات گل محمدی و فرآورده های آن


مجموعه مرکز و شرکت توسط دكتر ايرج رستگار تاسيس گرديده است. فاز اول مجموعه كه به توليد گل هاي رز شاخه بريده هلندي اختصاص دارد از آبان ماه سال 1390 فعاليت خود را آغاز نموده است.

مركز بيوتكنولوژي با رويكرد اصلي كشت بافت گلهای زینتی، گیاهان دارویی و پایه های رویشی درختان میوه دانه دار و هسته دار بعنوان فاز دوم پروژه در بهمن ماه 1391 راه اندازي شد.
هم اینک کلیه محصولات فوق در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد.

لازم به ذکر است رستگار، نگارنده دهها مقاله علمی است که یکی از این مقاله ها با نام مفهوم “رس” واحد پیام های ارتباطی، ضمن آنکه در نشریه علمی-پژوهشی تحقیقات روابط عمومی در شهریور  1386 و مجله جهانی رسانه (journal media global) در بهار 1387 به چاپ رسیده، موفق به دریافت نشان ویژه ی سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی در دی ماه 1387 در بخش پژوهش های علمی گردید.در این مقاله رستگار برای پیام های ارتباطی، واحد ارائه می کند.

در کنار چاپ مقاله های علمی از رستگار تاکنون چندین کتاب به چاپ رسیده است. کتاب های وی عبارتند از:

  • – سر مقاله و سرمقاله نویسی (انتشارات قو)
  • – موسیقی برای توانبخشی و ارتباطات موسیقیایی (نشر دانژه)
  • – مبانیارتباطات انسانی – جمعی (نشر مبنا خرد)
  • – مفهوم “رس” واحد پیام های ارتباطی (نشر دانژه)
  • – گلستان سعدی به زبان روسی – فارسی (انتشارات بعثت)
  • – بوستان سعدی به زبان روسی – فارسی (انتشارات بعثت)
  • – عمر خیام به زبان روسی – فارسی (انتشارات بعثت)
  • – شهر لیلی (انتشارات دانژه)

کاکتوس نشریه ای که در شهر کیف کشور اکراین چاپ و تکثیر میشد و در سراسر اروپا پخش می پشت.دکتر ایرج رستگار صاحب امتیاز ، مدیر مسئول و سر دبیر نشریه بود.
کاکتوس به زبان انگلیسی و روسی با محوریت کاریکاتور منتشر شد و مطرح ترین کاریکاتوریست های بیست کشور جهان با کاکتوس در ارتباط بودند.رستگار توانای نوشتاری را در ایران منتشر می ساخت، مخاطبان این نشریه روشنفکران، نخبگان فکری و دانشجویان بودند. این نشریه با قطع مجله ایی بر کیوسک های مطبوعاتی می نشست.
 


توانا با زبان کاریکاتور یکی دیگر از نشریاتی است که رستگار در ایران منتشر می ساخت. اکثر قریب به اتفاق مطرح ترین کاریکاتوریست های زمان انتشار نشریه با توانا همکاری داشتند، توانا در زمان خود پر تیراژترین نشریه کاریکاتوری ایران بود. این نشریه با قطع روزنامه ایی منتشر می شد.


توانبخشی فکر

<<توانبخشی فکر>> رهیافتی خود و دیگر کاوانه است مبتنی بر علم ارتباطات که در چارچوب جهان بینی عاشقانه شکل میگیرد و هدف آن بهتوانی و توانمندسازی انسان هاست. شیرازه اصلی <<توانبخشی فکر>>  که از سوی دکتر ایرج رستگار ارائه گردید عشق است.

مردمانی که چشمه ی عشق در زمین وجودشان جاری است خوشبختند ، و چون دریافته اند که خوشبختی میوه عشق است می کوشند تا دیگر روزنه های این چشمه ی دورنی را بگشایند.<<هفت شهر رستگاری>> راهکاری برای رسیدن به هدف و نقشه ی مسیر است برای آنانی که میخواهند به عشق اکتسابی دست یابند.